– Frauenarztpraxis –

Kadın doğum uzmanınız

Dr. Keren M. Stopka

Dr. Keren M.Stopka 2005 yılından beri sahibi olduğu muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Misyonumuz, hastalarımıza doğru tanı ve tedaviyi uygulamanın yanı sıra onların muayene esnasında güvende hissetmelerini destekleyerek jinekoloji kontrollerine daha rahat ve böylece düzenli gelmelerini sağlayabilmektir.

Dr. Stopka Tıp eğitimini Heidelberg’te tamamlamış olup Tıp eğitimi sırasında ve daha sonra da İsrail’de görev almıştır. Uzmanlık eğitimini Diakonissenanstalt Flensburg ve Osnabrück Tüp Bebek kliniğinde tamamlamıştır. Bunun dışında Hamburg çevresinde bir Psikiyatri kliniğinde de psikoterapi ile ilgili çalışmalarda bulunmuştur.

2005 yılında birlikte çalışmaya başladığı Moldaschl’dan 2006 yılında muayenehaneyi devralmıştır. Hastalarına psikoterapi hizmeti de sunmaktadır.

2010 yılında, rahim ağzı kanseri taramasında kullanılan Pap-Smear değerlendirme yetkisini alarak Moldaschl ile çalışmaya başladığı sitoloji laboratuarını yönetmeye başlamıştır ve halen diğer muayenehanelerden gelen örnekleri de değerlendirmeye devam etmektedir.

Dr. Keren M. Stopka
Tugçe Temel
Kadın doğum uzmanınız

TUGÇE TEMEL

01.07.2021'den beri Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak bizimle birlikte çalışmaktadır. Mesleki bilgisi yanında sakin ve samimi tavrıyla Dr. Stopka ile birlikte hastalarımızın tanı ve tedavisinde görev almaktadır.

Tuğçe Temel İzmir’de doğmuştur. İki yıldan beri kendisi gibi Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan eşi ile birlikte Flensburg’ta yaşamaktadır.

2009 yılında tıp fakültesinden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini Türkiye’nin en büyük doğum kliniklerinden biri olan İstanbul Zeynep Kamil Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Mecburi hizmetinin ardından devlet hastanesinde görevine devam etmeyi sürdürmüştür.

Muayenehanemizde ekibimize katılmadan önce Diakonissenanstalt Flensburg Jinekoloji Kliniği’nde uzman olarak görev almıştır.